Народ наш є! Народ наш завжди буде! Ніхто не переможе наш народ!

21 листопада 2023 року учнями 11 класу Комарівського ліцею імені А. Могильницького (класний керівник Ковальчук М.І.) було проведено захід-реквієм «Народ наш є! Народ наш завжди буде! Ніхто не переможе наш народ!», приурочений Дню Гідності та Свободи. Девізом заходу були слова: «Заряджені гідністю та жагою до свободи!»

20:01 22.11.2023

70-річчя Комарівського ліцею імені А. Могильницького

У неділю, 15 жовтня, у Комарівському ліцеї імені Антіна Могильницького відбулися урочистості з нагоди відзначення 70-річчя навчального закладу. На свято завітали представники влади, ветерани педагогічної справи, учні, вчителі, батьки та випускники різних років. Розпочалося свято за християнським звичаєм із благословення його учасників, яке здійснив о. Тарас Нейлюк, випускник нашої школи.

20:05 16.10.2023