Науково-методичні розробки

Дата: від до Скинути

Збірник методичних матеріалів «Розвиток діалогічного мовлення молодших школярів засобами рольової гри» вчителя німецької мови Данилюк О.О.

Переглянути методичні матеріали можна за покликанням «Розвиток діалогічного мовлення молодших школярів засобами рольової гри».

13:23 06.04.2022

Методична розробка "Формування духовно-моральних цінностей у процесі вивчення зарубіжної літератури" вчителя Зельманович І.Д.

Методичну розробку можна переглянути за покликанням "Формування духовно-моральних цінностей у процесі вивчення зарубіжної літератури"

14:43 01.10.2020

Методична розробка "Розвиток творчого мислення на уроках української мови в 1 класі із використанням творів Т.Г. Шевченка" вчителя Климончук Н.М.

Переглянути методичну розробку можна за покликанням "Розвиток творчого мислення на уроках української мови в 1 класі із використанням творів Т.Г. Шевченка".

21:01 04.03.2020

Методична розробка "Розвиток критичного мислення на уроках історії як шлях до Нової української школи" вчителя Данилюк Л.В.

Ознайомитися із методичною розробкою можна за покликанням "Розвиток критичного мислення на уроках історії як шлях  до Нової української школи".

12:58 06.10.2019