Свято останнього дзвоника

24 травня для  всіх учнів   пролунав «останній дзвінок»,  завершився ще один навчальний рік. Це день важливий для кожного з нас, цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

14:36 03.06.2019

Свято Букварика

Кажуть, великий шлях починається з маленького кроку. Свято Букварика –  здавалося б, невеличкий, але дуже важливий крок у житті першокласників,  одне з найзворушливіших свят нашої школи. Це не тільки прощання з першим підручником, який першокласники вже встигли полюбити. Це – демонстрація перших досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків першокласників. Традиційно щороку першокласники відзначають своє перше досягнення в навчанні. Вони опанували найважливішу книгу в своєму житті – Буквар.

13:26 03.06.2019