Вишиванка моя вишивана

Дата: 20.05.2019 12:35

День вишиванки. Це великий день,

Бо люди згадують сім’ю, родину,

Як шила мати і вела пісень,

Сорочку гарну вишивала сину…

Урочисто і святково пройшов День вишиванки у Комарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Символом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла кольоровими візерунками української вишивки. У вишиванки вдягнулися не тільки учні школи, але й вчителі, техпрацівники. Адже це свято об’єднує всіх українців, які налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Родзинкою дня був виховний захід «Вишиванка моя вишивана», проведений учнями 10 класу та класним керівником Івасів Г.М. Мета заходу – зберегти українські цінності та популяризувати серед молоді та всіх людей загалом. Під час заходу лунали вірші про вишиванку, а у виконанні дуету дівчат Феценець А. та Нємцевої М. прозвучали чудові українські пісні «Два кольори», «Пісня про рушник», «Вишиванка».

Цей день залишиться в пам’яті учнів школи назавжди. Адже у всіх був піднесений настрій, вишиванка зігрівала душу кожного з нас. Бо вишиванка – це український оберіг, який символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.