Тиждень хімії в ліцеї

Однією із цікавих форм позаурочної роботи з хімії є проведення предметного тижня хімії в ліцеї. Це – ефективний засіб підвищенні інтересу учнів до вивчення предметів, стимул для творчої активності, розкриття талантів, навчає організовувати колективну роботу, сприяє прояву креативності, розвитку навичок самостійного наукового пізнання.

18:06 25.03.2024

Програма для призерів ІІ етапу олімпіад «Солов’їне шоу»

Відомий український педагог Василь Сухомлинський писав: «Мова – це віконця, через які людина бачить світ. Багата мова – багатий духовний світ, розвинуте почуття краси слова – велика моральна культура. Убогість слова – це убогість думки, інтелектуальної, емоційної, естетичної товстошкірості».

11:26 21.03.2024

І етап фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»

У Комарівському ліцеї імені Антіна Могильницького був проведений  І етап вокальних гуртків народної музики в рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», у якому взяв участь дитячий вокальний ансамбль «Дударики».

11:34 19.03.2024

Ідеал сучасної людини

13 березня 2024 року у Комарівському ліцеї відбулася виховна година «Ідеал сучасної людини» у 9 класі. Її провела класний керівник – Герцюк Тетяна Миколаївна в рамках методичного об’єднання класних керівників.

21:08 13.03.2024

Шевченко – пророк сьогодення

Сьогодні учні 9 класу провели захід «Шевченко – пророк сьогодення», присвячений 210 річниці з дня народження Тараса Шевченка.

18:27 11.03.2024

Вітаємо переможців та учасників

З 04 січня по 09 березня 2024 року проводився VI Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко».

13:25 11.03.2024