Майстер клас "Художній розпис медових пряників"

У понеділок 17.12.2018 року напередодні світлого свята Святий Миколай зробив школярам Комарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів незвичайний подарунок – авторський  майстер-клас з художнього розпису медових пряників.

14:00 20.12.2018

Всеукраїнський тиждень права в Комарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 вересня  2018 року № 681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права», розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 09.10.2018 р. №598 «Про проведення в області Всеукраїнського тижня права», на виконання наказу департаменту Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 10.10.20118 р. № 540 «Про проведення в області Всеукраїнського тижня права», на виконання наказу відділу освіти Галицької РДА № 274 від 12.10.2018 р. «Про проведення Всеукраїнського тижня права».

15:26 19.12.2018

Відзначення пам’яті жертв Голодомору

У період з 26.11.2018 р. по 30.11.2018 р.  у Комарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено заходи з відзначення 85-их роковин Голодомору, метою яких було вшанувати пам'ять про безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, виховувати в дітей особистісні риси громадянина України, патріотизм, дотримання традицій вшанування померлих і загиблих, донести до свідомості школярів масштаби жорстокості, з якою винищували український народ.

19:48 06.12.2018

Тиждень фізики в школі

З 19 по 23 листопада 2018 року у Комарівській  ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов тиждень фізики, мета якого підвищити інтерес до вивчення предметів, збагатити кругозір та інтелект учнів додатковими знаннями.

11:10 06.12.2018

Свято Першого дзвоника

Перший дзвінок – велике загальношкільне свято. Воно дарує нам спогади, почуття, переживання. І є у ньому щось таке, що жодного з нас не залишає байдужим, навіть через багато років вабить і кличе до себе. Напевно, через те, що усі ми родом зі школи.

15:42 11.09.2018

Завершення роботи пришкільного табору «Дивоцвіт»

У системі безперервної освіти канікули в цілому, а літні особливо, грають важливу роль для розвитку, виховання і оздоровлення дітей і підлітків. Літо – це свого роду місток між навчальним роком, що завершується, і майбутнім. Виховна цінність  літнього відпочинку полягає в тому, що вона створює умови для педагогічно доцільного, емоційно привабливого дозвілля школярів, відновлення їх здоров'я, задоволення потреб в новизні вражень, творчій самореалізації, спілкуванні і самодіяльності в різноманітних формах, що включають працю, пізнання, мистецтво, культуру, гру і інші сфери можливого самовизначення.

15:21 22.06.2018

Табір "Дивоцвіт"

Змістовно і цікаво пройшов перший тиждень табору «Дивоцвіт» у Комарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Роботу в таборі забезпечують педагоги школи, які працюють з різних видів творчої  діяльності: народознавства, вокалу, танців, образотворчого мистецтва, прикладної творчості. Дозвілля дітей сплановано таким чином, щоб дати можливість кожній дитині випробувати себе в різних справах.

13:42 04.06.2018