Результати вибору підручників для 10 класу

Дата: 19.05.2023 18:42

Відповідно до Інструктивно-методичних матеріалів для здійснення відбору закладами загальної середньої освіти підручників для 10 класів за фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників з кожної назви та оформлення результатів вибору (лист Міністерства освіти і науки України від 28.03.2023 р. №1/4275-23 «Щодо забезпечення виконання наказів МОН від 30 вересня 2022 року №871 (зі змінами) та від 20 березня 2023 року № 315»), з метою організації прозорого вибору закладами освіти підручників для 10 класу, що можуть видаватися за кошти державного бюджету, на підставі  протоколу педагогічної  ради ліцею  «Про вибір проектів підручників для учнів 10 класу за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів», закладом освіти   обрано  підручники  для 10  класу.

Результати вибору підручників можна переглянути за посиланням ВИБІР ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 10 КЛАСУ.

З метою забезпечення учнів та педагогічних працівників новими підручниками для 10 класу з усіх навчальних предметів, МОН України здійснює повторне видання підручників для 10 класу, з яких конкурсний відбір не проводиться,  у ліцеї педагогічними працівниками було сформовано повторне замовлення підручників для учнів 10 класу.

Результати повторного замовлення підручників можна переглянути за посиланням ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ 10 КЛАСУ.