Результати вибору підручників для 9 класу

Дата: 26.01.2022 18:24

Відповідно до Інструктивно-методичних матеріалів для здійснення відбору закладами загальної середньої освіти підручників для 9 класів за фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників з кожної назви та оформлення результатів вибору (лист Міністерства освіти і науки України від 16.12.2021 р. №1/22048-2), на виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2021 року № 1049 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2021-2022 роках (9 клас)» (зі змінами, внесеними наказом Міністерства освіти і науки України від 06 грудня 2021 року № 1310), від 10 грудня 2021 року № 1341 «Про організацію повторного видання підручників для 9 класу закладів загальної середньої освіти» та з метою організації прозорого вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 9 класу, що можуть видаватися за кошти державного бюджету, закладом освіти   обрано  підручники  для 9  класу.

Результати вибору підручників можна переглянути за посиланням ВИБІР ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 9 КЛАСУ.

З метою забезпечення учнів та педагогічних працівників новими підручниками для 9 класу з усіх навчальних предметів, МОН України здійснює повторне видання підручників для 9 класу, з яких конкурсний відбір не проводиться,  у ліцеї педагогічними працівниками було сформовано дозамовлення підручників для учнів 9 класу.

Результати дозамовлення підручників можна переглянути за посиланням ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ 9 КЛАСУ.