Наша єдність - наша зброя

Дата: 22.01.2024 17:56

«Наша єдність – наша зброя» – під таким девізом відзначили День  Соборності у Комарівському ліцеї імені А. Могильницького. Акт Злуки, проголошений 105 років тому – 22 січня 1919 року у Києві, став  епохальною  історичною подією, коли українські землі  об’єдналися  в  одній  державі. Ідея соборності була і залишається базовою національною цінністю  українців.

У ліцеї проведено ряд заходів з нагоди  Дня  Соборності  з  метою  виховання  у здобувачів  освіти  почуття  патріотизму  і  гордості  за  свою  державу,  а  зокрема, у  бібліотеці закладу оформлено виставку  літератури  «Єднання заради  Незалежності», класними  керівниками  проведено  виховні  години «Ми – українці», «День Соборності України», «Єднання заради  Незалежності». Щоб підкреслити значення цього дня учні ліцею створили  «Живий ланцюг єднання», тримаючи в  руках  синьо-жовті  прапорці   та виконуючи  разом  пісню «Ой лузі червона калина».

Учнівська рада «ШАНС» провела тематичну лінійку «22 січня – День Соборності України», мета  якої –  поглибити  знання  учнів  про  історію  виникнення свята Соборності України та свободи.

Всі заходи до Дня  Соборності у Комарівському ліцеї проведено з вірою  в те,  що територіальна цілісність України навіки залишиться  непорушною. Адже  вона  скріплена  кров’ю  мільйонів  незалежних  борців  минулого століття і  тих,  хто і зараз веде боротьбу з ворогом,  який  посягнув  на цілісність  нашої  держави, на сході України.

День Соборності  ми  відзначаєм нині,

Він  символізує  єдність  всієї України.

На  територіях і Заходу  Сходу

Ми  шануємо традиції  народу.

Лунає  тут  скрізь  мова калинова:

ЇЇ  ми  чуємо в Донецьку і у Львові,

Бо всі ми – як одна  родина,

Сини і доньки  неньки – України!

Ми  Батьківщину з Днем Соборності  вітаєм

Перемоги  й миру їй  бажаєм!