Команда "Полум'яні соколи" - учасник зональних змагань ДЮП-2018

Дата: 16.05.2018 17:21

Команда «Полумяні Соколи» Комарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Галицької районної ради взяла участь у ІІ обласному етапі Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних.

У фіналі змагалися команди міст Івано-Франківська та Бурштина, Тисменицького, Тлумацького, Богородчанського, Надвірнянського та Галицького районі на базі НВК «Школи-гімназії №3» І-ІІІ ступенів Івано-Франківської міської  ради.

Команда  Комарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів не вперше бере участь у цих змаганнях. У 2013 році наша команда була учасником заключного етапу ХІХ Всеукраїнського фестивалю, що проходив в м.Євпаторії АР Крим. За підсумками конкурсів команда Дружин юних пожежних виборола призові місця.

8 травня 2018 року команда «Полумяні соколи» змагалася за призові  місця зонального  ІІ  (обласного) етапу.

Програмою  змагань  було   передбачено  участь  у таких  конкурсах, як «Візитка», «Домашнє  завдання», «Соціальний  плакат», «Безпечна  прогулянка», «Переправа».  До  складу  журі,  яке  оцінювало  виступи  команд  ввійшли: головний  фахівець  сектору  зв’язків  із ЗМІ  та роботи  з громадськістю У ДСНС  в  області  Бабушкіна С.Б., начальник  відділу  технагляду  при департаменті  освіти  Іваник Р.І.,  лікар- невропатолог, медична сестра пункту  охорони  здоров’я  ЦЗД У ДСНС  в  області Бондарук Л.П., рятувальник Івано-Франківського ПРВ 1-ої СПРГ СПРЧ АРЗ  СП  У  ДСНС  в  області  Костюк О.М.

Виховання  у  дітей  духу  патріотизму,  поваги до  героїчної  професії рятувальника, бажання  служити  на  благо  країни  і  народу -  всі    ці якості  зараз  дуже  рідкісні  і  дуже  потрібні.  Після  участі  у  даних  змаганнях   наші   учні  обрали   для  себе  саме  цю  важливу   та  небезпечну  для  життя професію. Сміливість,  відповідальність  за  долю  інших людей  підштовхнули  учасників  змагань  на  вибір  своєї  майбутньої  професії -  професії рятувальника.

Команди  Дружин  юних  пожежних  гідно  демонстрували  свої  знання  в  рятувальній  справі   і  показали  свої  уміння  і  таланти  на  всіх  етапах  конкурсів. Та  все  ж  таки  за  підсумками члені в журі,  найдостойнішими  виявились  учні  Комарівської  ЗОШ  І-ІІІ  ступенів  Галицької  районної  ради, команда  «Полум’яні  соколи»,  які  зайняли  І-е  почесне місце.

Сподіваємось, що  на  фіналі ІІ ( обласного)  етапу Фестивалю ДЮП,  який  відбудеться 18 травня 2018 року, команда  «Полум»яні  соколи»,  гідно  представить  свою школу   та  захистить  честь  Галицького  району.

«Завжди – допоможемо!
Вогонь – переможемо!
В  біді не залишим ніколи!
Бо ми - «Полумяні соколи!»

Перемоги нам у наступних змаганнях!