Свято казки

Дата: 14.12.2023 14:41

Казка – це думка, втілена в художнє слово. Вона запалює вогник дитячої творчості.

Казки люблять всі: і діти, і дорослі. Кажуть, що забута казка – це золоте намисто, яке впало на морське дно. І щоб не втратити наступні покоління такого намиста, ми повинні зберігати у своїй пам’яті перлини народної мудрості.

Казка – це світ чарівний та незвичний.

Казка – це диво, сповнене краси. Поринути в казку, це ж бо так цікаво. Це справді свято, радість для душі.

13 грудня у ліцеї пройшло чарівне та захоплююче «Свято казки». Учні 1 класу під керівництвом класного керівника Климончук Н.М. перевтілилися у героїв улюбленої казки, поринули в атмосферу свята і отримали багато позитивних емоцій.

Першокласники відтворили українську народну казку «Колобок». Діти вели себе на сцені, як справжні актори.

Мета свята – виховувати дружбу, товариськість та доброзичливість. Вчити розуміти добро і зло та помічати прекрасне.

Краси та неповторності додали дитячі костюми, декорації та чітка виразна мова дітей. Глядачі були задоволені та підтримували акторів бурхливими оплесками.