Дитинства останній дзвінок

Дата: 29.05.2018 13:35

Промайнув ще один навчальний рік….

Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. Це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна замінити нічим. Прощання зі школою – незабутній момент у житті кожної людини.

Щемливо, тепло і водночас змістовно та урочисто проведено свято Останнього дзвоника у Комарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Право відкрити урочисту лінійку надано директору школи Блинчуку В.В. Після виконання всіма присутніми Гімну держави парох села Комарів отець Михайло Нейлюк поблагословив усіх учасників святкового дійства. Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів гості свята: заступник голови районної ради Л.Гордійчук, голова сільської ради О.Бойко. Високоповажні  гості радили учням бути Людиною з великої літери, патріотом своєї держави, шанувати батьків, вчителів, успішно скласти ЗНО. Щоб отримані знання стали не просто шансом, а гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації.

Директор школи підвів підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені Грамотами переможці предметних районних олімпіад, конкурсів, змагань, а також вручені Подяки вчителям, які готували учнів.

Окрасою свята були виступи ансамблів «Пролісок», «Дударики» і, звичайно, першокласників.

Слова подяки лунали від одинадцятикласників вчителям, за те, що допомогли їм стати дорослими, розумними.

І ось хвилююча мить….. Почесне право останнього дзвоника надали учню 11 класу Остапіву Артуру та  майбутній першокласниці  Френдій Христині. Гучний дзвоник сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.

Тож веселих вам канікул, школярі!