Соціально-психологічна служба

Ми прагнемо, щоб наш ліцей став острівцем людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку, щоб її випускники на все життя засвоїли: якщо хочеш стати щасливим, то слідуй золотому правилу - розум у голові, щирість у серці, здоров'я в тілі. Основним завданням служби є забезпечення процесу соціалізації учнів у освітній діяльності, захист їхнього психічного, фізичного, соціального і духовного здоров’я, підготовка до самостійного життя в суспільстві.

Соціально-психологічна служба закладу:

·           Здійснює психологічний супровід розвитку дитини.

·           Вивчення процесу адаптації першокласників та п’ятикласників до шкільного життя.

·         Психологічний супровід розвитку підлітків (діагностика особистісних рис та якостей, особливостей характеру, стимулювання саморозвитку та самовиховання, консультування з особистісних проблем, тематичні бесіди, навчальні заняття, тренінги, психологічна допомога в кризових ситуаціях).

·           Допомога в професійному самовизначенні старшокласників.

·         Виявлення «групи ризику» (діти, що мають труднощі в навчанні, поведінці; емоційні розлади). Рекомендації батькам, вчителям, учням.

·           Профілактика правопорушень.

·           Профілактика булінгу.

·           Орієнтація учнів на здоровий спосіб життя.

·           Попередження суїцидальної поведінки.

·           Врегулювання конфліктних ситуацій.

·           Робота з обдарованими дітьми.

·           Робота з дітьми  пільгових категорій (з  дітьми із малозабезпечених сімей,  багатодітних сімей, учасників АТО).