Допоможемо зимуючим птахам

Дата: 22.03.2020 20:37

Протягом лютого, з 03.02.2020 р. по 29.02.2020 р., у Комарівському ліцеї  імені А. Могильницького проходила акція «Допоможемо зимуючим птахам». Вихованці нашого закладу взяли активну участь у організації та проведенні даної акції. Головною метою акції було зосередити увагу учнівської ради «ШАНС» на дбайливому і гуманному ставленні до птахів, проведенні широкої просвітницької роботи, ознайомленні молодших учасників акції з видовим різноманіттям зимуючих птахів нашої місцевості.

Учні нашого ліцею проявили творчий підхід у виготовленні годівничок для птахів. Годівниці виготовлені із різних підручних матеріалів і особливу увагу учні приділили пластиковим відходам, яким дали «друге життя», тим самим зберегли довкілля нашого села.

За підсумками акції найактивнішими були учнів 1, 2, 4 та 5 класів. Також хочемо подякувати і батькам, які долучилися до акції і допомагали своїм діткам у виготовленні годівниць.

А птахи, у свою чергу віддячать нам, рятуючи сади і парки від руйнування шкідниками.