Свято Букварика

Наш найперший друже.

Ми тобі, Букварику,

Дякуємо дуже!

27 травня в учнів 1 класу Комарівського ліцею імені А. Могильницького відбулося таке довгоочікуване свято Букварика. До нього діти готувалися дуже відповідально і старанно, адже до них завітали в гості їхні мами і татусі.

Перед присутніми розгорнулося святкове дійство: казкові герої приносять листа від Букварика. Його взяли у заручники і вимагають виконати завдання. Пригодницька атмосфера, жарти, загадки не залишили байдужими учнів. Букварик визволений, діти дарують йому пісеньку та дякують за науку. Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своєю першою учителькою Духович Л.В.

Вся шкільна родина пишається здобутками наших нушівців та бажає їм надалі розвивати свої таланти та здібності.