Казка вчить, як на світі жить

Дата: 12.12.2019 14:39

Чи є в світі людина, яка хоча б раз у житті не мандрувала дивовижною країною казки? Напевно, ні.

У дитинстві всі мріють познайомитися з добрими феями, гномами бо чарівником. Кожен хоче мати чарівну паличку, богатирську силу або казкову вроду. У казки ми вчимося, як на світі жити, тому що казка – це глибокий колодязь мудрості, який неможливо вичерпати, він завжди сповнений розуму, доброти.

Тому 6 грудня у Комарівському ліцеї  ім. Антіна Могильницького відбулась прем’єра «Супер – Колобок» за мотивами української народної казки.

Учні 4 класу разом з класним керівником Духович Л.В. намагалися не тільки відтворити зміст відомої української казки, але пов’язати дійство з реаліями сучасного життя, у якому не завжди добро перемагає зло. Маленькі актори своєю майстерністю зуміли донести до глядача важливість таких моральних цінностей, як повага та турбота про інших, чесність і справедливість, людяність і щирість. Юні таланти розважали гостей піснями, танцями та дотепними жартами.  А головний герой казки із злого Колобка перетворився на чуйного, щирого слухняного онука для дідуся і бабусі.

Гучні оплески лунали для маленьких талантів, адже глядачі отримали неймовірні емоції  від переглянутої вистави.