Результати вибору підручників для 8 класу

Дата: 12.03.2021 13:19

Відповідно до Інструктивно-методичних матеріалів для здійснення відбору закладами загальної середньої освіти підручників для 4 та 8 класів за фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників з кожної назви та оформлення результатів вибору (лист Міністерства освіти і науки України від 30.12.2020 р. №1/9-716 «Щодо забезпечення виконання наказів МОН від 24 вересня 2020 року №1184 (зі змінами) та від 24 вересня 2020 року №1174 (зі змінами)», на підставі  протоколу педагогічної  ради ліцею  «Про вибір проектів підручників для учнів 8 класу за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів», закладом освіти   обрано  підручники  для 8  класу.

Результати вибору підручників можна переглянути за посиланням ВИБІР ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 8 КЛАСУ

З метою забезпечення у 2021-2022 н.р. учнів та педагогічних працівників новими підручниками для 8 класу з усіх навчальних предметів, МОН України здійснює повторне видання підручників для 8 класу, виданих у 2016 році, з яких конкурсний відбір не проводиться,  у ліцеї педагогічними працівниками було сформовано дозамовлення підручників для учнів 8 класу.

Результати дозамовлення підручників можна переглянути за посиланням ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ 8 КЛАСУ