Проведення конкурсного відбору проектів підручників

Дата: 10.05.2018 13:16

Інститут модернізації змісту освіти здійснював ознайомлення педагогічних працівників  з електронними версіями фрагментів підручників для учнів 5-х та 10-х класів. Демонстрація електронних версій тривала до 27 квітня на сторінці електронної бібліотеки Інституту модернізації змісту освіти.

Відповідно до Положення про конкурсний відбір підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти, згідно з наказом МОН України № 176 від 21.02.2018 року «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 і 10 класів закладів загальної середньої освіти» вчителями-предметниками було проведено обговорення проектів підручників, метою якого  було забезпечити здобувачів загальної середньої освіти новим поколінням підручників з навчальних предметів Типових навчальних планів закладів загальної середньої освіти, згідно з переліком, який затверджено наказом МОН України від 21.02.2018 року № 176. Вчителі предметними мали можливість ознайомитися з електронними версіями фрагментів оригінал-макетів підручників, які брали участь у конкурсі проектів підручників. Педагоги ознайомились та вибрали найбільш оптимальні примірники тих підручників для 5 та 10 класів, які на їхню думку, є найбільш доцільними у здобутті високих знань учнів.