Конкурс "Я - громадянин України"

Дата: 07.11.2019 10:11

Відповідно до плану роботи відділу освіти, плану виховної роботи навчального закладу у Комарівському ліцеї відбувся конкурс учнівських проектів «Я – громадянин України». Цьогоріч на розгляд журі було подано 7 учнівських проектів:

5 клас – «Ми – патріоти рідного краю» - класний керівник – Герцюк  Т.М.

6 клас – «Моя країна – Україна» - класний  керівник – Габлей Н.І.

7 клас – «Музична культура рідного краю» - класний керівник – Ковальчук М.І.

8 клас – «Комарів – наша мала Батьківщина» - класний керівник – Данилюк О.О.

9 клас – «Вітчизна – це не хтось і десь, я теж Вітчизна» - класний керівник – Воробій А.І.

10 клас – «Якщо не я , то хто» - класний керівник – Данилюк Л.В.

11 клас – «Мій рідний край» - класний керівник – Івасів Г.М.

УР «ШАНС» - «Друге життя побутовим відходам»

Переможцями проекту стали учні 5 класу та учнівська рада «ШАНС». Під час захисту проектів учні намагалися показати свою творчість, проявляли креативність, переконаність в тому, що саме в їхніх силах змінити свідомість українців, бажання стати корисним своїй державі, школі, громаді.

Учні ліцею вважають,що участь у проектах – це пошук нових ідей, аналіз власної поведінки, прагнення діяти, шукати вирішення проблем. Учні вміють ставити мету своєї діяльності та втілюють її у життя.