День вчителя

Дата: 08.10.2019 10:05

Спасибі всім, хто людяності

вчить, розумне сіє, добре, вічне!

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли в педагога особливо піднесений настрій – День вчителя.

Атмосфера цього дня була надзвичайною, оскільки до школи завітали вчителі-пенсіонери. Бажаними гостями на святі були Л. Гордійчук, Г. Рибінська, Т. Медвідь, Г. Семанишин, Т. Зелінський, У. Ватащук та інші.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор ліцею В. Блинчук, який подякував колегам за відданість, любов до своєї професії, а вчителям пенсійного віку – за те, що не забувають стежину до рідної школи.

Школярі та ведучі свята Климончук В. і Блинчук Г. подарували присутнім вірші, пісні, танці.

Старшокласники підготували гумористичну сценку, де педагоги змогли побачити себе зі сторони очима дітей.

На свято також завітала мольфарка (Микитюк Ю.) та передрекла добрі новини для вчителів.

Додали колориту виступи ансамблів та хору під керівництвом М. Ковальчук та Г. Левицької.