A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комарівський ліцей
імені Антіна Могильницького
Галицької міської ради

Новини

Дата: від до Скинути

Свято матері "Мама і весна"

Мама! Найдорожче слово в світі Де б не був ти, що б ти не робив. Назавжди вона твій шлях освітить Ніжним серцем відданим тобі! І сняться часто зорі голубі І мама на порозі біля хати. За все, що маю, мамо, дякую тобі! За все, що маю і що буду мати!

16:04 13.05.2021

У вирі традицій

Різдвяні традиції у Комарівському ліцеї підтримують вокальні колективи старших та молодших класів. Цьогоріч вокальний ансамбль "Пролісок" та дитячий вокальний ансамбль "Дударики", які є неодноразовими переможцями районних та обласних конкурсів, взяли участь у Галицьких різдвяних фестинах. Нехай щирі вітання та колядки фольклорно-етнографічного колективу "Сяйво" линуть до кожної оселі та прославляють народження Христа. 

19:13 03.01.2021

Святковий передзвін

З давніх-давен Україна славиться величними традиційними святами й обрядами. Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові до української спадщини, повертається до традицій свого народу.

17:58 30.12.2020

Новорічні вечорниці

З давніх-давен українські дівчата й хлопці шанували традиції й святкували з особливим задоволенням свята зимового циклу.   Влаштовували посиденьки, співали, танцювали, стрибали за колитою.

15:10 24.12.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора