A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комарівський ліцей
імені Антіна Могильницького
Галицької міської ради

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Комунальний заклад «Комарівський ліцей імені Антіна Могильницького Галицької районної ради»  включає в себе 3 навчальні корпуса, котельня, два підсобні приміщення, загальною площею 2400 м2, приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 430 учнів.

         Заклад розташований за адресою: Галицький район, с. Комарів, вул. Ворони, 217В. Заклад знаходиться у комунальній власності. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну. Середня наповнюваність класів по закладу складає 14 учнів.

         Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення 32 позачергової сесії Галицької районної ради сьомого скликання від 06.08.2019 р.

         Територія закладу становить 0,8615 га, частково огороджена та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, огорожа утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

         Для реалізації навчально-виховного процесу в закладі наявні 18 класних кімнат,  спортивний зал, актова зала, бібліотека, їдальня на 80 посадочних місць,  майстерня з трудового навчання, спортивний майданчик, на якому знаходиться міні футбольне поле, тренажерний комплекс.

         З 18 навчальних приміщень 4 використовується для навчання учнів початкової школи,  14 – для навчання учнів 5-11 класів. У закладі наявні:

 • 1 кабінет української мови та літератури; 
 • 1 кабінет зарубіжної літератури; 
 • 1 кабінет математики; 
 • 1 кабінет іноземної мови; 
 • 1 кабінет історії; 
 • 1 кабінет географії; 
 • 1 кабінет біології; 
 • 1 кабінет фізики; 
 • 2 кабінети інформатики; 
 • 1 кабінет музичного мистецтва; 
 • 1 кабінет предмету «Захисту Вітчизни».

         Навчальний заклад має  кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога та соціального педагога,  медичний пункт, кабінет директора, методичний кабінет, 2 приміщення технічного персоналу, гардероб, шкільний тир.

         Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника; класними дошками.

         У закладі працює два кабінети інформатики. У даних кабінетах встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (10+1, 7+1). Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

         Кабінети інформатики відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

         Члени адміністрації використовують 1 комп’ютерів.

         У закладі працюють 3 точки доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

         Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою відображено в таблиці:

1.

Усього ПК у закладі

24

Із них:

 

Робочі місця учнів в кабінеті інформатики

17

Робоче місце учителя інформатики

2

Робочі місця адміністрації

1

Робочі місця учителів – предметників, психолога, педагога-організатора

4

2.

Сканери та БФП (принтер+сканер+ксерокс)

3

3.

Інтерактивні комплекси

1

4.

Локальна мережа

70%

5.

ПК, що підключені до мережі Інтернет

24

6.

Кількість учнів на один ПК в кабінетах інформатики

2

7.

Кількість учнів на один ПК в закладі

7

8.

Проектори

3

 

         Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з районним відділом освіти, іншими загальноосвітніми закладами.

         Електронна адреса закладу: kogal2009@meta.ua

         Сайт закладу:  http://komariv.school.org.ua

Основними напрямками діяльності закладу в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення; підвищення компетентності вчителів і учнів в області сучасних інформаційних технологій; інформатизація навчально-виховного процесу в школі; моніторинг якості освіти; розвиток шкільної медіатеки, медіаосвіти,  розширення локальної мережі школи, участь в інтернет - проектах; електронний документообіг; використання інформаційних технологій в освітній статистичній звітності.

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.     
         Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459 та затверджені Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 р. за № 63, в них створені необхідні умови для занять. Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному  обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів.

         На першому поверсі закладу розміщено:

 • куточок з охорони праці;
 • виставка робіт учнів з образотворчого мистецтва;
 • інформаційно-довідковий куточок з Цивільного захисту;
 • «Кімната духовності»;
 • музей «Світлиця»

 

На другому поверсі закладу розміщено:

 • інформаційні стенди «Натхнення, творчість, запорука успіху», «Майстерність юних талантів», громадська організація «З турботою про майбутнє».
 • фото кращих учнів закладу «Наше майбутнє». 

         На високому рівні оформлені інформаційні стенди в учительській.      
         У закладі працює бібліотека, яка в своєму складі має 2 кімнати видачі та зберігання літератури.

         Забезпечення учнів  підручниками складає  90%.

         Зазначена навчально-методична та довідкова література  використовується за призначенням.

         У закладі є 3 внутрішніх туалети  (1 туалет для дівчат (на 3 кабінки з дверцятами), 1 туалет для хлопців (на 3 кабінки з дверцятами), 1 туалет для дітей початкової школи). Якість ремонту вбиралень – достатня.

   В школі проведено велику організаторську роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів, їдальні, влучно підібрано кольорову гаму. В закладі чітко простежується єдиний підхід до оформлення всього приміщення школи.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора