Гордість школи

Наша школа - це дерево, на гілках якого ростуть плоди науки - його учні, які живляться мудрістю людей, а виростаючи стають справжніми громадянами своєї держави. Комарівська школа завжди гордиться своїми вихованцями, які змогли піднятися на вершину слави за покликанням душі, за внутрішнім бажанням, завдяки наполегливості, умінню сконцентруватися та постійній допомозі й підтримці справжніх фахівців своєї справи, талановитих вчителів.

Бучко Мирослав Богданович

Начальник Прикарпатської філії Національної академії внутрішніх справ України з 1998 р.

Івасишин Григорій Михайлович

Голова Галицької районної державної адміністрації 2002 - 2005 рр., 2009 -  2013 рр.

Климончук Василь Йосифович

Доктор політичних наук, доцент кафедри політології Інституту історії та політології Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника.

Лінчевський Михайло Петрович

Заступник генерального директора  Всесоюзного інституту по проектуванню газової промисловості,  "Почесний працівник газової промисловості".

Гросевич Володимир Іванович

Член національної спілки письменників України, лауреат премії імені Л. Мартовича, директор школи в селі Острівець Городенківського району.

Мельничук Володимир Йосипович

Викладач Івано-Франківського коледжу фізичного виховання. Суддя міжнародної категорії з настільного тенісу.

Пірус Володимир Степанович

Доцент кафедри співу і диригування Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника. Народний артист України.

Пушик Степан Григорович

Професор Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника, Член Головної Ради Національної Спілки письменників україністів , Член Національної Спілки письменників, Член Головної Ради Товариства охорони пам'яток історії культури.

Салига Тарас Юрійович

Професор Українського Вільного Університету у Мюнхені, член Наукового товариства імені Т. Шевченка.

Черепій Петро Миколайович

Голова Івано-Франківського окружного адміністративного суду, лауреат Всеукраїнського конкурсу "Юрист року - 2008".

Гордійчук Любов Іванівна

Заступник голови Галицької районної ради (2007 - 2009 рр., 2015 - по цей час), заступник голови Галицької  РДА (2014 - 2015 рр.), директор Комарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Депутат Галицької районної ради 4 демократичних скликань, нагороджена знаком "Відмінник освіти України".

Перегінець Володимир Олексійович

Заступник директора тресту "Нафтогазпром", Почесний член Академії Наук національного Прогресу.

Ткачівська Інна Михайлівна

Кандидат пеадгогічних наук, доцент кафедри теорії та методики фізичної культури та спорту Прикарпатського національного університу імені В. Стефаника.

Габлей Наталія Григорівна

Кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри міжнародного конституційного та адміністративного права Івано-Франківського навчально-наукового юридичного інституту Національного університету "Одеська юридична академія".

Протоієрей Іван Шевчук

З 1991 р. до 2014 р. віце-канцлер Івано-Франківського архієпархіального управління. В 1997 році отримав благословення Блаженнішого Верховного архієпископа кир Мирослава-Івана кардинала Любачівського іменуватися митрофорним протопресвітером.

Воробій Володимир Дмитрович

Заступник директора центру репродукції та розвитку людини, доктор медичних наук.